Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Reference

Poděkování a doporučení návštěvníků

Reference


Loučení s Ješkohlídem

Když přijdu do nového kolektivu, často se lidi diví, že mám tři děti. Když řeknu kolik mi je, trochu je to uklidní. Když časem zjistí, že mám k těm dětem ještě doktorát a na půl úvazku chodím do práce, organizuji a občas chodím Den cesty (ultratrailový závod), pomáhám s organizací Bedny (jeden z největších českých šifrovacích závodů), chodím běhat, bouldrovat, zkrátka mám čas na všechny své záliby, začínají věřit v čáry a kouzla. Samozřejmě za tím je schováno nemálo dalších osob, ale největší podíl na tom má můj muž a Ješkohlíd. Náš příběh je dlouhý, ale ráda bych ho (zejména pro sebe) zachytila do detailů, které mi přijdou důležité v tuto chvíli, kdy dělám za celou pětiletkou tečku. Pokračování zde...


 

Eva Daniela Cvik

Poděkování

Školička Ješkohlíd znamenala pro moji dceru zázemí, po kterém se jí stále stýská. Maximálně se věnovali jejímu rozvoji a její osobě. Vždy jsem měla ze školky zpětnou vazbu co je třeba zlepšit. Tímto děkuji celému týmu za péči o moji dceru.


Kateřina, 2.5.2017

Poděkování

Děkujeme Janě a jejímu kolektivu za adaptaci našeho syna do jesliček. Díky jejich přístupu si zvykl rychle a bez breku a naučil se aktivitám v kolektivu. Do jesliček chodil rád a líbilo se mu tam a to je pro rodiče důležité, že se tam líbí jejich dítěti.


Denisa a Olík

Vděk, poděkování, doporučení!!! :-)

Chci doporučit všem velmi perfektní profesionální přístup v Ješkohlídu! Opravdu jsem velmi nadšená/vděčná za ochotu a vstřícnost paní ředitelky. Náš syn Oliver byl oceněn na premianta nemocí roku a do jesliček chodí velmi nepravidelně. Paní ředitelka mě vždy vyslechla, poradila, uklidnila a byla velmi milá! Tento vřelý přístup není standardem a já si ho maximálně vážím! Jestliže nějaký rodič váhá, tak zde nemá důvod :-) Děti mají o program postaráno a je s nimi zacházeno s největší péčí a láskou. Také se mi velmi zamlouvala zkušební doba, která je při vstupu do jeslí povinnou. Ne každé dítko dokáže přijímat v naprosté pohodě kolektiv. U nás jsem se tohoto neobávala. Oliver začal chodit do jesliček ve svém prvním roce a díky pěkným prostorám, milému a vzdělanému personálu zvládl adaptaci téměř bez problému... :-)O to větší mám radost, když se můj maličky při vyzvedávání hned na mě nepověsí. Jeho reakce je pozitivní, pozdraví mě, obejme a chci mi ukázat s čím si může v jesličkách hrát...Pak se cítím jako pyšná maminka, která má potřebu šířit informace o dobře odvedené práci. Práce s dětmi je podle mě jedna z nejkrásnějších, o to víc si myslím, že je velmi náročná... Přeji ješkohlídu, aby se mu dařilo stejně tak dobře, jako se daří mému synkovi a ostatním dětem, o které se s péčí slečny/paní z ješkohlídu starají.


Eva Blažková

Doporučuji

16měsíčního Káju jsem zkoušela dát do státních jeslí a po třetí návštěvě (z nichž poslední dvě probrečel) jsem se rozhodla, že to zkusíme jinde. Díky intenzivnímu zvykání za přítomnosti rodičů zvládl být Kája již po týdnu v Ješkohlídu sám a spokojený. Čím déle tam chodí, tím větší problém je ho při vyzvedávání přesvědčit, že má opravdu jít domů:-) Takže mohu jen doporučit!


Jana Pleštilová

Děkujeme!

Tomášek se s Ješkohlídem po 18 měsících pomalu loučí a už teď vím, že na Ješkohlíd budeme rádi vzpomínat. Lepší přípravu na „velkou“ školku jsme si nemohli přát. Z jesliček vyzvedávám vždy spokojené dítě s hlavou plnou zážitků, o kterých nadšeně vypráví. V domácím prostředí jsou děti vedené k určitému řádu a samostatnosti, díky menšímu kolektivu je prostor i na individuální přístup k dětem. Tomáš se stal malou osobností, která se nebojí pustit se do hovoru s kýmkoliv. Většinou odcházel odpoledne jako poslední, což byla velká výhoda: když se stalo, že v jesličkách ještě zůstával nějaký kamarád po něm, nemohla jsem ho odtamtud dostat ven. Ocenila jsem také velkou flexibilitu - kdykoliv jsem potřebovala změnit docházku, nikdy nebyl problém. Děkujeme Ješkohlídu a Janě Miletínové, že jsou :-) .


Linda Milosavljević

Děkujeme Ješkohlídu :)

Náš Filípek chodil k Janě do jesliček od 10 měsíců a byl tam moc spokojený. Protože jsem odložila start v práci a Ješkohlíd je pro nás příliš daleko, bohužel po 4 měsících chodit přestává. Nicméně mohu jesle/školku jen doporučit a je možné , že se za nějakou dobu zase vrátíme :-) Filípkovi se v Ješkohlídu moc líbí, mezi dětmi je jako ryba ve vodě a Janu si velice oblíbil. Jana má úžasný přístup k dětem, je to taková hodná teta, ale je zároveň důsledná a vede děti k těm správným návykům. Moc děkujeme Jani a věřím, že tvých služeb ještě využijeme!! Přejeme i s Martinem spoustu hodných dětí a spokojených klientů. Linda


Katka

Velká spokojenost

Pre Reníka sme hľadali jasličky už v jeho 6 mesiacoch. Nebolo to vobec jednoduché, nechať takého drobčeka hlídat,bála som sa, že bude strádať. Dnes už viem, že vďaka skvelému prístupu Jany, malému v jasličkách vobec nič nechýba. Je tam o neho perfektne postarané a ja sa vždy presne dozviem ako prebiehal jeho den. Není problém sa na čomkoľvek dohodnúť, Jana sa snaží, keď je to len trochu možné výjsť rodičom v ústrety.Pre mňa je dokazom dobrého výberu hlídania spokojný úsmev na Reníkovej tvári, keď ho vedieme i vzydvihavame z jasličiek. Neoceniteľné plus je aj schopnosť Jany zariadiť hlídaní v domácnosti v prípade nemoci dieťaťa. Nám do života zoslalo Ješkohlíd samo nebo. Ďakujeme Jani


Dana Kadlecová

Doporučení

Letos o prázdninách jsem se musela vrátit zpět do zaměstnání. Velice mě potěšilo, že v Ješkohlídu, který jsem si shodou okolností vytipovala již dříve, bylo pro dceru místo, i když se jednalo pouze o několik týdnů a dcera byla jedna z nejstarších. Paní ředitelka mi nabídla zvykání na 2 týdny, což dceři rozhodně velice pomohlo. Ocenila jsem, že se jednalo o malý kolektiv, "tety" se dětem opravdu věnovaly a nabyla jsem dojmu, že svou práci dělají svědomitě a rády. Krom toho dbala paní ředitelka na důslednost, což u naší paličaté slečny bylo určitě potřeba. Žádná americká výchova nebo nějaký jiný líbivý styl, ale poctivá práce s dětmi, vstřícnost jak k nim tak k rodičům. Dcera vypadala ve školce spokojená, i když ráno obligátně protestovala, že tam nepůjde. Velice mě potěšilo, že jsem se vždy dozvěděla, co se ve školce dělo, jestli dcera jedla apod.. Paní ředitelka několikrát pozvala „na návštěvu“ i našeho staršího (pětiletého) syna a ochotně mu nabídla nějakou aktivitu, kterou ten den děti dělaly. Od září již dcera chodí do městské školky v místě našeho bydliště na Praze 4. Adaptace proběhla naprosto bez problémů, za což můžu děkovat zejména Ješkohlídu. Jen mi dost chybí zpětná vazba. Ani jedno z dětí mi překotně nevypráví, jaký měly program. Škoda, o naší prázdninové školce dcera povídala ráda. Ješkohlíd mohu pouze doporučit. Opravdu se tam umí o děti hezky a dobře starat a leccos je naučit. Moc bych tomuto soukromému zařízení přála, aby se mu i nadále dařilo a moc bych si přála, abych mohla vodit své děti do městské školky s vědomím, že je tam o ně tak dobře postaráno, jako bylo v Ješkohlídu. Kadlecová


Jana Zbortková

Zpětná vazba - na osobní žádost

Vazena pani Miletinova, Rada bych Vam ještě jednou podekovala za prohlídku a cas, který jste nam věnovala. Nakonec jsme se rozhodli, ze nechame Jonatana ještě pul roku doma a socializaci budeme resit sportovním klubikem a keramickym krouzkem. Manzel bude od rijna pracovat z domova, takze se o peci podelime. Na jare by mel syn nastoupit do skolky, kam chodi starsi dcera. Do te doby to uz vydržíme. U Vas se nam libilo, především Vase práce s dětmi. Bylo videt, ze se jim to libi a hezky komunikuji J Mela bych snad jedinou připomínku, prislo mi, ze je prostředí bez kobercu nebo penove podlahy trochu strohe a studene. Predpokladam, ze je to především kvuli hygiene, ale nejake mensi koberečky by mohly pomoci prostor skolicky zútulnit. Preji krasny den. Jana Zbortková


Ivana Vokrouhlíková

Doporučuji!

Naše dcera Eliška chodí do Ješkohlídu již téměř 4 měsíce. Od začátku jsem věděla, že to byla správná volba jak pro ni, tak pro mne;) Je pro mne důležité, že, když ji ráno vodím do jesliček, je v pohodě, nebrečí. Naopak se hrne dovnitř a začne si hned hrát. V kolektivu je ráda. Přístup Jany je skvělý, jak výchovný, tak i přátelský skoro mateřský;) Já jsem taky spokojená a mohu se jít v klidu do práce seberealizovat. Vím, že je o dceru skvěle postaráno. Už od té doby udělala velké pokroky. Jana mi vždy vyšla vstříc, co se týče času, kdy jsem dceru přivedla nebo vyzvedla. Navíc mají otevřeno celoročně. Mohu tedy Ješkohlíd vřele doporučit!


JOE

HIGHLY RECOMMENDED

It is overwhelming the wonderful experience i have gained from teaching English language to the children in "Jeskohlid".The wonderful teaching and learning environment in "Jeskohlid" makes it very convenient to impact good knowledge to the children. I will highly recommend this school to all parents.


Joe

Doporučuji

Náš Konrád si v Ješkohlídu velmi oblíbil. Těší se tam každé ráno. Má tam dobré kamarády a od Jany se naučil mnoho jak s ní a s kamarády v Ješkohlídu rostl.


Kim and Duong

Satisfied

We r really satisfied. Tin- our son feels comfortably when stay at school. The teacher is nice and loves children. We would recommend totally. :-)


Jana a Jirka

Můžeme jen doporučit ;o)

Ješkohlíd nám byl doporučen a jsme za to rádi - Janča dokázala vytvořit rodinné prostředí i atmosféru, kam se naše Eliška těší a je jí tam dobře. My jsme také spokojeni a proto můžeme jen doporučit ;o)


Markéta a Marek a Marika

Pohoda

V Ješkohlídu panuje denně pohoda. Děti jsou v klidu, nebrečí, nejsou nervozní, umí si hrát spolu i samotné. Dokážou se zabavit u knihy a při obědě se v klidu najíst. Tohle nezvádáme ani doma s jedním dítětem, natož s více dětmi. Ale v Ješkohlídu je to normální a moc za to děkujeme. I roční dítě tak zde necháváme bez obav, co se stane a v jakém stavu jej za pár hodin nalezneme. Dokonalá domácí atmosféra, pozitivní nálada, stejně tak mateřský přístup Janči je k nezaplacení a děkujeme za vše. M+M+M


Marie a Tomáš

Poděkování a pochvala

Naše dcerka chodí do Ješkohlídu od září a vidíme, jak je spokojená. Ráno se sotva rozloučí a už si běží hrát. Také pozorujeme pokroky, které dělá, a pohodu, s jakou se vrací domů. Všem, kteří se na hlídání podílejí, moc děkujeme.


Helena H.

Prázdninové hlídání

Dobrý den, na hlídání jsme docházeli jen týden o letních prázdninách, ale vše bylo v pořádku. Ondra si hezky pohrál s dětmi, naučil se nové věci a odcházel domů spokojený.:o) Helena H.


Madla Chadimová

Poděkování

Jsem velmi ráda, že jsem mohla potkat Janču. Díky péči v Ješkohlídu se náš syn velmi posunusl v dovednostech a schopnostech, začal si zvykat na kolektiv vrstevníků. Navíc Janča je velmi podnětná i pro mě. Je schopna nechat matku nahlídnout na problémz i z jiné strany, než z které je běžně zvyklá. Patří jí za to velký dík. Madla


Eva a Zdeněk Uchytilovi

Díky za všechno

Naprostá spokojenost. Příkladný vztah k dětem - úžasně milý a laskavý, a přitom výchovný. Fakt, že se dítě do školky těší, je tím nejlepším důkazem. Během několika týdnů se synek naučil spoustu nového, o tom, co všechno ve školce dělal povídal nadšeně celé večery. Šikovné tety si brzy oblíbil, ony zase velmi elegantně zvládli jeho. K rodičům maximální vstřícnost, dokonce i přizpůsobení provozní doby. Doporučujeme opravdu vřele a přejeme Ješkohlídu, ať se mu daří.


Hana Vovsová

Jak nás potkalo štěstí jménem Ješkohlíd

Hned při příchodu do Ješkohlídu se mi moc líbilo jeho prostředí - prosvětlené místnosti připomínají domov a mají daný řád - hrajeme si v herně, v jídelně jíme a v ložnici spíme. A co rozhodlo bylo to, jakým kouzlem Janča Militínová působí na děti - Maruška, ačkoliv byla už dost unavená, se nechala pochovat a co víc - po pár minutách se už v náruči Janči smála. Měly jsme obrovské štěstí - Maruška chodí do Ješkohlídu už měsíc a od prvního dne se usmívá, když odcházím a směje se, když přicházím - to se to pak pracuje! :-)) Janča je ve výchově důsledná a velké díky jí patří také za lásku a víru v sebe sama, kterou dětem předává. Co se týče organizační stránky, Ješkohlíd je velmi flexibilní (po dohodě je možné snad cokoliv ;-)). Maruška chodí 3 dny v týdnu na dopoledne, ale už má za sebou i svůj první celý den a v pohodě. Na závěr malá poznámka - Ješkohlíd nebyl mou první volbou. V rámci příprav jsem nejprve na jeden den zkusila rodinné centrum u nás doma - to, že Mařenka pobrekávala, když jsem odcházela a po příchodu se nehla od mé nohy jsem tehdy brala jako nutné zlo, bez kterého to nejde. Zvyklalo mě to, že Maruška následující dny neustále vyžadovala mou pozornost a přítomnost - proto jsem začala hledat dál. A jsem moc ráda, že jsem tak udělala. V Ješkohlídu jsme obě šťastné! :-)


Petra H.

Vše v pohodě!

Ješkohlíd mohu všem doporučit, paní Jana je velmi milá, pohodová a vstřícná. Nelinka se vždy těšila na pobyt ve školce. Děkujeme! :-)


Tereza Č.

Spolehlivé, příjemné

Janča je moc milá, profesionální. Mikroskupinky jsou jistě pro předškolkové děti skvělá volba. Zvyknou si na kolektiv a současně se cítí bezpečně v rodinném prostředí . Naše Kristýnka si zvykla rychle, nad má očekávání. Velmi oceňuji časovou flexibilitu a příjemné jednání.


Lenka Suchopárová

S úsměvem :-))

Ješkohlíd mohu jen všem doporučit, můj syn Vašík (2 roky) se do jesliček vždy těší, úžasné je i pondělní tvořeníčko dětí s rodiči :-)) - Lenka Suchopárová


Barbora

100% doporučuji

Rodinné centrum Ješkohlíd mohu jedině doporučit! Obrátili jsme se s manželem na paní učitelku Janu, když nám onemocněla paní na hlídání. Přístup k dětem je zde opravdu nepřekonatelný, hned druhý den jsme je mohli přivést, prostředí i paní učitelky jsou velmi milé a přívětivé. (starší dcera 4 roky, mladší dcera necelé tři roky) Dcerám se v rodinném centru velice zalíbilo a dnes na paní učitelku Janu nedají dopustit!


Jana B.

S důvěrou i 9měsíční batole

Janě jsem svěřila tehdy teprve 9měsíčního cipíska a od začátku jsem věděla, že je v dobrých rukou. Jana mimo jiné dokáže skvěle zkoordinovat starší a mladší děti v jedné místnosti, to obdivuji. :-) Moje práce byla hodně nárazová a každý týden jsem potřebovala hlídat v jiné dny a jinou dobu, ale v Ješkohlídu to nebyl žádný problém. Ješkohlíd doporučuji!


Michaela

Milé

Dne 24.2.2013 23:03 "jeskohlid@gmail.com" napsal(a): Jméno a příjmení ........... Michaela Sdělení ........... Milé, vstřícné prostředí pro naše malé uličníky Ješkohlíd mi doporučil kamarád s tím, že jej navštěvuje dcera a je moc spokojená. Na internetu mě zaujalo hlídání v mikroskupinkách, žádných deset dětí na jednu “tetu”, a tak jsme s malým vyrazili na průzkum. Po naši první návštěvě jsem si potvrdila, že Ješkohlíd je ta správná volba. Pro paní Miletínovou bylo samozřejmostí, že jsem chtěla se synem trávit několik dnů ve školce tak, aby si zvykl na nové prostředí. Zároveň pro ni nebyl problém pro Martínka dělat “indiánckou babičku” v případě, že zrovna neměl svůj den. V Ješkohlídu jsem našla to, co jsem pro syna chtěla. Rodinné prostředí s malým počtem dětí, otevřenou a vstřícnou komunikaci, možnost flexibilních příchodů a odchodů ze školky a v neposlední řadě důslednost. Ješkohlíd mohu jenom doporučit ?


Rusalina

Rodinné prostředí, spolehlivost, vstřícnost, ochota

Dcera Jasmína (3 roky) a syn Amir(2,5 roku) měly zkušenosti s chůvou. Amir měl problémy s mím odchodem do zaměstnání (plakal), proto sem zvolila tuto formu pobytu v kolektivu. Mikroskupinky, které poskytuje Ješkohlíd jsou ideálním řešením. Děti si rychle zvykly, jejich adaptace byla snadná. Přístup Janči i Aničky jim pomohl překonat první dlouhodobější odloučení ode mě. Velikou výhodu jsem také spatřovala v klouzavé době docházky, nebyl problém si děti vyzvednout později večer. Jazyková bariéra u dětí nebyla žádnou překážkou. Jsem ráda, že jsem mohla využítJ eškohlídu a až se opět vrátím do ČR, určitě Janču oslovím znovu. Toto jméno bez obav doporučuji přátelům. Děkuji za vše. Rusalina, Amir, Jasmína


Terezie Smejkalová

Doporučuji

Měli jsme obrovské štěstí, že jsme našli rodinné centrum Ješkohlíd! Jana hlídá malého Konráda už asi půl roku a jsme moc spokojeni! Konrád si v rodinném centru rychle zvykl, našel si kamarády, na které se ráno těší, osamostatňuje se, roste a mnohému se tady každý den učí, a to bez stresů a častých nemocí. Jeho rodiče jsou Janě vděčni za maximální flexibilitu a ústřetovost, s jakou by se ve větších jesličkách určitě nesetkali!

Adresa

U Strže 401/4
Praha 4, 140 00

Telefon

Telefon : +420-777 790 394

e-mail

info@jeskohlid.com

© Copyright 2023 Ješkohlíd s.r.o. - All Rights Reserved